Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËPëson hemorragji cerebrale poeti Agim Doçi

Pëson hemorragji cerebrale poeti Agim Doçi

Poeti i njohur, Agim Doçi ka pësuar hemorragji celebrale në tru.

Autori i mijëra teksteve të këngëve shqiptare dhe poeti i njohur, Agim Doçi mëngjesin e sotëm (22 Qershor) është shtruar në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Lajmi konfirmohet nga familjarët e tij të cilët bëjnë me dije se poeti është në reanimacion pranë Neurologjisë në Tiranë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME