Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURË"Piranjat", dhe Flor Binaj rikthehen në Syri televizion bashkë me pranvrën

“Piranjat”, dhe Flor Binaj rikthehen në Syri televizion bashkë me pranvrën

Emisioni investigativ Piranjat, pas një suksesi në televizionin abcnews në datën 10 mars nis rrugëtimin e tij në telvizionin Syri tv.

Lajmi konfirmohet si nga prezantuesi Florian Binaj i cili tasmë ka publikuar spotin e emisionit jo vetëm në Syri tv por edhe në llogarinë e tij në rrjetin social facebook.

Ikja ose më sakt largimi i këtij emsioni nga televizioni abcnews dhe shfaqja e tij në syri tv u përfol që në fund dhjetori të vitit 2022 në një festë të stafit të syri tv (festa e fundvitit) ku gjatë prezantimeve dhe shakave në këtë festë moderatori i këtij televizioni Flavio Qarri pohoi se shumë shpejt Piranjat do të transmetohet në syri televizion.

Të presim 10 marsin që të ndjekim nga afër Piranjat dhe Florian Binaj në Syri tv

Kliko linkun më posht

https://www.facebook.com/reel/180057204783179

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME