Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPlagoset me thikë 36-vjeçari në Sarandë, arrestohet autori

Plagoset me thikë 36-vjeçari në Sarandë, arrestohet autori

Një 37-vjeçar në Sarandë ka shkuar i plagosur në spital. Mësohet se Leonard Poci, ka shkuar në spital me goditje me thikë në qafë, shpinë e duar. 37-vjeçari po merr ndihmën e parë në Urgjencën e Spitalit të Sarandës. Ndërkohë mësohet se autori i plagosjes është, Dhimitri Terolli, 30 vjeç. Ai është përdorues i lëndëve narkotike, me precedentë penal për “vjedhje”.

Konflikti dyshohet se ka ndodhur për motive të dobëta. Ndërkohë mësohet se autori edhe i plagosuri janë persona me precedente penale dhe përdorues të lëndëve narkotike.

Leonard Poci, arrestuar ne

  1. Mars 2023 me nje sasi te vogel “cannabis sativa”
  2. Maj 2021 per vjedhjen ne bashkepunim te nje automjeti ne Sarande
  3. Qershor 2017 per vjedhjen e nje celulari
  4. qershor 2015 per vjedhjen e sendeve ne dy automjete dhe celularin e nje avokati ne Sarande
    Autori i plagosjes, Dhimitri Terolli, 30 vjec, perdorues i lendeve narkotike, me precedente per “vjedhje”
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME