Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET"Poker" makinash pranë ETC, vetëm dëme materiale

“Poker” makinash pranë ETC, vetëm dëme materiale

Fier – Aksident në unazën “Skenderbeu” prane qendres tregtare ETC në Fier disa minuta me pare

Në aksident jane perfshire 4 automjete ku dy kane qene ne levizje dhe dy të parkuara

Ne vendngjarje ka mbrritur policia per te zbardhur shkaqet e aksidentit

Burime zyrtare nga Spitali Rajonal pohojne se nuk ka viktima nga aksidenti, nuk eshte paraqitur asnje person per të marr ndihme mjekesore

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME