Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPolicia shqiptare dhe spanjolle mësyjnë në një qendër tregtare

Policia shqiptare dhe spanjolle mësyjnë në një qendër tregtare

Forca të shumta policisë spanjolle dhe asaj shqiptare kanë mësyrë në një qendër tregtare. Deri tani nuk dihet ende se për çfarë bëhet fjalë, nëse kemi të bëjmë me një aktivitet të paligjshëm në katin e tretë të kësaj qendre tregtare apo për persona në kërkim të fshuhur aty.

Dyshohet se është sekuestruar një call-centre. Ndërkaq ka disa urdhër arreste edhe për disa shtetas të huaj bashkëpunëtorë në biznes të paligjshëm.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME