Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTPresidenti Meta dekoron Erkand Qerimaj me medaljen ”Gjergj Kastrioti Skënderbeu”

Presidenti Meta dekoron Erkand Qerimaj me medaljen ”Gjergj Kastrioti Skënderbeu”

Peshëngritësi shkodran Erkand Qerimaj është vlerësuar këtë të hënë nga Presidenti Ilir Meta me dekoratën “Gjergj Kastrioti Skënderbeu” për arritjet në peshëngritje.

“Një ditë shumë e lumtur. Pas shume viteve punë, mund e sakrifica në 20 vjet, me medalje Mesdhetare, Europiane e Botërore, bashkuar me ngritjen dhe nderimin e flamurit kombëtar në arena ndërkombëtare, vjen vlerësimi. Falënderoj Presidentin e Republikës, Ilir Meta, për vlerësimin me dekoratën e lartë ‘Gjergj Kastrioti Skënderbeu’! Jam shumë i nderuar të mbaj këtë dekoratë”,-shkruan Qerimaj, duke publikuar edhe fotot e rastit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME