Thursday, March 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEPrinc Harry: Ja të fshehtat e martesës së Kate Middleton dhe William

Princ Harry: Ja të fshehtat e martesës së Kate Middleton dhe William

Në maj të vitit 2018, Princ Harry dhe Meghan Markle i dhanë fund beqarisë. Ata u martuan në një ceremoni madhështore me mbi 115 mijë njerëz, të cilët vërshuan rrugëve për të kapur një moment nga kjo ngjarje.

Por mesa duket kjo nuk paska qenë diçka që Duka i Sussex donte me të vërtetë.  Në dokumentarin e tij dhe të Meghan në ‘Netflix’, ‘Harry dhe Meghan’, Princi foli për ndjenjat e tij për martesën dhe ishte plotësisht i sinqertë.

‘Kishte një pritje. Unë jam djali i Dianës dhe pritej që të bënim një dasmë publike’, tha ai.

Megjithatë, Harry përmendi në dokumentarin e Netflix dasmën e vëllait të tij, Princit William dhe Kate Middleton, e cila u zhvillua në vitin 2011.

Sipas tij, misioni u krye me William.

Meghan Markle pranoi se nuk e kishte idenë se çfarë do të pasonte një dasmë publike dhe tha: ‘E dija se kur të arrinim në Kështjellën Windsor do të kishte shumë njerëz që prisnin, ajo që nuk e dija ishte se audienca do të ishte në të dy anët e rrugë.

Unë dhe mamaja ime thamë: ‘Shiko gjithë këta njerëz që janë, çfarë po ndodh?’

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: