Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTPSG e mbyll me humbje sezonin

PSG e mbyll me humbje sezonin

Paris Saint-Germain e ka mbyllur me humbje sezonin 2022/23 në Ligue 1.

Përkundër humbjes, PSG është shpallur kampion xhiron e kaluar, ndërsa java e fundit ishte sa për statistika.

Parisienët u mposhtën 2:3 nga Clermont, ku protagonist në golin e fitores ishte futbollisti kosovar, Elbasan Rashani.

Ai asistoi në golin e fitores të shënuar nga Kyei në minutën e 63-të.

Kjo ishte ndeshja e fundit për Messin dhe Ramosin në fanellën e PSG-së.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME