Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETRa nga shkallët teksa po punonte në një hotel, transportohet në spital...

Ra nga shkallët teksa po punonte në një hotel, transportohet në spital 48-vjeçari fierak

Një 48-vjeçar ka pësuar aksident në punë ditën e sotme në Himarë, teksa po puonte në një hotel. Ai është paraqitur në spitalin e Vlorës për të marrë ndihmë mjekësore ndërsa policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Policia

Më datë 09.08.2022, në spitalin e Vlorës, është paraqitur për ndihmë mjekësore, shtetasi A. A., 48 vjeç, banues në Fier, i cili dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga shkalla, gjatë punimeve në një hotel, në Himarë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME