Wednesday, October 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËRama darkë me Yuri Kim në rezidencën amerikane

Rama darkë me Yuri Kim në rezidencën amerikane

Teksa të gjithë janë ”sy e veshë” për detaje të reja nga arrestimi i ish-kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dakos, sipas mediave kryeministri Edi Rama ka një angazhim tjetër. Rama është në një darkë private me ambasadoren e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim. Darka është në rezidencën e ambasadës amerikane në Tiranë. Darka mes Ramës dhe diplomates amerikane zhvillohet pikërisht në ditën kur u arrestua Vangjush Dako, i shpallur “non grata” për korrupsion nga Uashingtoni.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: