Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORERama jep detajet për takimin e dytë me diasporën

Rama jep detajet për takimin e dytë me diasporën

Në Milano do të jetë takimi i radhës i Kryeministrit Edi Rama me diasporën.Nëpërmjet një postimi në rrjetet e tij sociale Rama shkruan se takimi me shqiptarët në Itali do të mbahet më 26 maj në orën 11:00 në Milano.Ky takim vjen pak ditë pas atij të zhvilluar në shtetin grek, ku Rama u prit nga shqiptarë të cilët jetojnë në shtetin helen dhe shqiptarë të nisur me autobuza nga Shqipëria.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME