Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORERama për Xhaçkën në mbledhjen e asamblesë “Që kur iku kjo…”

Rama për Xhaçkën në mbledhjen e asamblesë “Që kur iku kjo…”

Mesazhet që vijnë mbledhjen e mbyllur e asamblesë së PS tregojnë se Rama e ka thirrur takimin për t’u dhënë një “shkundje” vartësve të tij. Por kritikat që bien mbi ata që hyjnë e dalin në SPAK për çështje korrupsioni helmi i shefit vjen edhe më i hidhur.

E tillë është batuta që Rama ka bërë me Olta Xhaçkën, të cilës i është referuar me fjalët: “Që kur ka ikur nga qeveria, ka harrur të futet edhe në Facebook” duke i kujtuar më pas që ish- ministrja ka kohë që nuk angazhohet në takime.

Kritikat e Ramës për vartësit e tij në PS vijnë pas bombave që lëshoi Arben Ahmetaj për korrupsionin në qeverisje dhe shihen si paralajmërime për lëshimet e radhës në gojën e SPAK.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME