Thursday, June 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËResmi Shanaj: Më besoni votën që të largojmë manipulatorët që më shumë...

Resmi Shanaj: Më besoni votën që të largojmë manipulatorët që më shumë se ju duan karrigen e tyre.

Mallakastër – Resmi Shanaj, kandidati i PD për bashkinë Mallakastër nëpërmjet një statusi në llogarinë e tij në rrjetin social facebook u drejtohet banorëve të trevës tij që ta mblshtesin me votën e tyre në zgjedhjet e 14 majit

Lexoni statusin

Te nderuar mallakastriote,fare pak dite na ndajne nga Zgjedhjet Vendore.

Keto zgjedhje jane nje proces shume i rendesishem ,ku jo vetem do te zgjidhni njeriun qe do te marre ne dore fatin e qytetit dhe qytetareve per 4 vitet e ardhshme,por do te beni nje hap te rendesishem ne luften per ta cliruar Shqiperine nga nje regjim i shemtuar,regjim qe ka uzurpuar cdo segment te funksionimit te shtetit dhe ka penguar zhvillimin normal te jetes per cdo individ.
Sot vendit po i ofrohet nje mundesi, nje alternative.

Mos lejoni qe nje grusht manipulatoresh qe s’u ka mbetur tjeter vec te mashtrojne dhe te spekulojne,per te mbrojtur karriget e tyre ,te ndryshojne vullnetin tuaj.
Mos lejoni t’ju ik e vetmja mundesi per ndryshim!

Kujtoni se ne jemi njerez me dinjitet e mencuri dhe dime te zgjedhim njerezit e duhur qe te na perfaqesojne.

Behuni pjese e shumices!
Behuni pjese e levizjes se madhe per ndryshim.
Votoni Koaliconin Bashke Fitojme!
Votoni Kandidatin Fitues!
Votoni Resmi Shanaj Nr.3!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: