Wednesday, October 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMERestorant "Pema e Artë" kërkon staf

Restorant “Pema e Artë” kërkon staf

Restorant “Pema e Arte” kerkon te
punesoje.
– Guzhinjer
– Ndihmes guzhinjer
– Kamarier,
Paga e kenaqshme dhe me kushte te mira pune


Adresa: Rruga dytesore
Tiranë-Elbasan, Mullet, prane ures se peshkatarit.
Kontaktoni: telefon ose whatssap 069 36 54 500
Restaurant PEMA E ARTE

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: