Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËRihanna rikthehet në tapetin e kuq

Rihanna rikthehet në tapetin e kuq

Rihanna solli në jetë fëmijën e saj të parë në maj të këtij viti. Që atëherë, ne kemi pritur me padurim rikthimin e këngëtares në jetën publike, sepse duhet thënë që stili i saj është frymëzues për shumë njerëz.

Dhe ja ku u rikthye në tapetin e kuq!

Mbrëmjen e kaluar, Rihanna dhe A$AP Rocky morën pjesë në premierën e Marvel Studios “Black Panther 2: Wakanda Forever” dhe dukeshin mahnitës.

Duke kaluar në tapetin e kuq ata u shfaqën me veshjet e koordinuara, ajo e veshur me një fustan të gjatë deri në dysheme, ndërsa ai më ‘casual’.

Veç fustanit sirenë, vëmendje morën edhe flokët e këngëtares, të stiluar nga parukierja e famshme, Yusef Williams, në kaçurrela voluminoze të hedhura në njërën anë dhe disa gërsheta anash kokës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME