Sunday, December 3, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMERita Ora dedikim të ëmbël bashkëshortit

Rita Ora dedikim të ëmbël bashkëshortit

Martesa e Rita Orës dhe Taika Waititi-t bëri bujë të madhe në media! Bashkëshorti i saj feston ditëlindjen e tij dhe Rita i ka dedikuar një urim në InstaStory. Rita Ora u martua me Taika Waititi në fshehtësi të plotë, larg vëmendjes së medias.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME