Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËRita transparente dhe pa sutiena në “The Voice Australia”

Rita transparente dhe pa sutiena në “The Voice Australia”

Rita Ora është shfaqur pa jelek dhe me një veshje transparente tepër të nxehtë derisa po bën provat e para për edicionin e dytë të “The Voice Australia”

Rita Ora edhe njëherë ka ndezur temperaturat këtë të mërkurën derisa ajo ka shfaqur disa foto të veshjes së saj.

Këngëtarja e hitit, Hot Right Now” është duke e bërë një dokumentar për udhëtimin e saj në Sydney në javën e fundit, derisa ka shkuar në këtë qytet për ta luajtur rolin e anëtares së jurisë në “The Voice Australia”.

Tërë këtë ajo e ka treguar me disa foto që ajo ka postuar në Instagram. /GazetaExpress/

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME