Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLERonaldo blen vilën më të shtrenjtë në Portugali

Ronaldo blen vilën më të shtrenjtë në Portugali

Cristiano Ronaldo është bërë pronar i shtëpisë më të shtrenjtë në Portugali.

Image

Rezidenca mbresëlënëse në të cilën ai do të jetë me partneren e tij Georgina dhe fëmijët e tyre është prona më e kushtueshme për shkak të madhështisë dhe detajeve luksoze që ndërtesa ka dhe kap vlerën e 11 milion dollarë.

Image

Ndonëse shuma e blerjes është një çmim i kripur, çifti do të bëjë edhe rikonstruktime, që do të arrijnë në vlerën 10 milion dollarë, duke shkuar në total një pasuri prej 21 milionë dollarë. Duket se kjo blerje dikton edhe lëvizjen e tij në karrierë.

Image

Ndonëse vijon të jetë pjesë e Manchester United, rikthimi i Ronaldos në vendlindje nuk duket i largët.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME