Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORERoza Lati flet pas daljes nga BBV: E kam patur shpirtin e...

Roza Lati flet pas daljes nga BBV: E kam patur shpirtin e vrarë

Roza Lati tashmë ish-banore e “BBV” ka folur për eksperiencën e saj në shtëpinë më të famshme. E ftuar në Fun Club, ajo u shpreh se donte që publiku të njihte “shpirtin e vrarë” të Rozës.

“Thjesht kam dashur që të më njohin zemrën, të më njohin si jam unë Roza e vërtetë siç më njohin miqtë e mi të jashtëm. Të jesh vajzë ekrani mbi të gjitha karakter rebel si puna ime, na kanë përndjekur paragjykimet pa na njohur mirë. Aq sa më kanë drejtësi moderatorja që flet troç, moderatorja rebele aq më kanë gjykuar edhe për gocë arrogante, menefregiste ndërkohë që unë kam një shpirt shumë të butë dhe jam shumë e dashur. Jam e ndjeshme dhe e ndërgjegjshme. Doja të më njihnin anën tjetër”, u shpreh Roza.

Ndër të tjera shtoi se:

Çfarë të bën Big Brother. Unë e njoh veten time sepse njeriu e njeh veten në momentin më të vështirë dhe unë e njoha Rozën time 95% por më duhej një 5% që të ma nxirrte Vëllai i Madh. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME