Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORERoza mes lotësh: Rita hëngri një grusht për një ibrik…

Roza mes lotësh: Rita hëngri një grusht për një ibrik…

Roza Lati ka “hapur zemrën” mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e BBV me Julin dhe i ka treguar një episod të trishtë të fëmijërisë së saj. Ajo ka treguar një episod kur babai i dhunoi nënën e saj, Ritën, për një ibrik gjë të cilën e ka përjetuar shumë.

“Ka ngrënë një grusht mami se kishte blerë një ibrik çaji pa lejen e babit.. Nga kuzhina deri te dhoma e gjumit ka ecur zvarrë dhe unë e kam parë. Për një ibrik. Për opinion s’më plas. Prandaj kam karakter rebel unë. E kam kaluar që në moshë shumë të re.

Subkoshienca e njeriut nga mosha 0-7 vjeç është karakteri që formohet në vazhdimësi të jetës. Merr truri sinjalet e para dhe shihet se çfarë njeriu bëhesh në jetë. Unë dhe Rita i falim shumë dashuri njëra-tjetrës e kemi rritur njëra-tjetrën”, tregoi ajo.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME