Sunday, October 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeBOTARrefik Hasani: 10 vjet më parë Presheva 96 orë nën terror, kush...

Rrefik Hasani: 10 vjet më parë Presheva 96 orë nën terror, kush reagoi?!

Kur është hequr dhunshëm Lapidari i dëshmorëve të UÇPMB-ës para objektit të komunēs në Preshevë, më 20 janar 2013,
A thua kush reagoi?!

Ushtria dhe Policia e Serbisë, Preshevën e kan mbajtur nën ankth duke ushtruar dhun psiqike e terror, dhe ju nēnshtruan një shtetërrethimi mbi 96 orë, dhe askush nuk reagoi nga shtetet e Quintit, apo nga BE-ja.

Kjo Krahinë është Rajoni më i pazhvilluar dhe më i diskriminuar në gjithë Evropën.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: