Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLESamiti/ Ja kryeministri me këpucë të grisura

Samiti/ Ja kryeministri me këpucë të grisura

Jo kjo ceremoni është glamur. Gjatë ceremonisë së pritjes së liderëve të Europës për samitin e BE-së dhe Ballkanit Perëndimor në Tiranë, paraqitja e një prej liderëve të unionit nuk i ka shpëtuar syrit të fotografit Armando Babani.

Ky i fundit ka publikuar një foto ku shfaqen këpucët e një prej liderëve, të cilat duken të tejpërdorura. “Kryeministri i kujt vendi pjesmarres ne Summit eshte mbajtesi i kepuces? (Sa per ndihme NUK eshte KM Shqiptar)”, pyet Babani.

Në sektorin e komenteve, autori i fotos zbulon se këpucët i përkasin kryeministrit të Holandës, Mark Rutte.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME