Saturday, April 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETSarandë/ Turistja gjermane bllokon rrugën me makinë për të pirë kafe (vidio)

Sarandë/ Turistja gjermane bllokon rrugën me makinë për të pirë kafe (vidio)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në aksin Sarandë-Butrint, pranë vendit të njohur si Kanali i Çukës.

Një turiste gjermane ka bllokuar qarkullimin duke fikur mjetin e saj në mes të urës thjesht për të pirë një kafe.

Qytetarët që prisnin për të kaluar kanë telefonuar policinë për ndihmë. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe një autoambulancë për largimin e turistes dhe përcjelljen e saj drejt spitalit për një ekzaminim mjekësor. Lapsi.al sjell video nga vendi i ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME