Tuesday, May 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShembet muri te “Uji i Ftohtë” në Vlorë, bllokohet qarkullimi i mjeteve

Shembet muri te “Uji i Ftohtë” në Vlorë, bllokohet qarkullimi i mjeteve

Këtë të premte është shembur muri mbrojtës në krah të rrugës kryesore në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë. Për pasojë rruga është bllokuar për disa orë. Ndërkohë tani ajo kalohet vetëm në njërën korsi.

Mësohet se muri ka rënë gjatë natës dhe rrezikon të shembet edhe pjesa tjetër. Situata mbetet e rrezikshme për makinat që qarkullojnë në zonë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: