Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEShitet vilë luksoze në Dhërmi

Shitet vilë luksoze në Dhërmi

E pozicionuar vetëm 500m larg bregut të detit. Pas hapjes së tunelit të LLOGARASË ndodhet vetem 40 minuta larg aeroportit të Vlorës!!!

Vila ka një dizajn unik dhe ndërtim të cilësisë më të lartë në tregun europian, si dhe pamje mbresëlënëse nga deti.


Vilat jane te pozicionuara veçmas ne kodër. Vila ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 500m2 dhe sipërfaqe banimi prej 263m2.


Organizimi në 3 kate:
2 kate mbi dhe
1 kat i nëndheshëm që përmban 1 dhomë shërbimi dhe nje hapësirë prej 80m2 e përshtatshme për t’u përdorur për arsye të ndryshme si kinema, qilarë, dhomë lojërash, magazinëetj.
Pjesa e jashtme:
Rreth 250m2 hapësirë oborri
2 spote parkimi
Pishinë e jashtme
Pitfire komfort pranë pishinës


Pa dyshim një prej shtëpive më elegante që do të shihni ndonjëherë!

OFROHET ME NJË ÇMIM SPECIAL 540.000 €


Na kontaktoni tani:
📞+355686230831

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME