Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShpërthimi në Sarandë, identifikohet viktima

Shpërthimi në Sarandë, identifikohet viktima

Sarandë – Identifikohet viktima e shpërthimit të djeshëm në Sarandë. Ai është Armandi Nelaj, 52 vjec, banues në Sarandë.

Nelaj është biznesmen prej 13 vitesh dhe zotëron një kompani të mjeteve të rënda të ndërtimit.

Policia e Sarandës po heton intensivisht për ngjarjen, teksa është ngritur një grup hetimor i drejtuar nga Prokuroria e Sarandës. Hetimet janë shtrirë në disa drejtime, përfshirë edhe ato me prapavijë kriminale.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME