Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTShqipëria fiton kampionatin Europian, ja koeficienti i pabesueshëm

Shqipëria fiton kampionatin Europian, ja koeficienti i pabesueshëm

Kompanitë e basteve kanë nisur menjëherë që të kuotojnë shanset e Kombëtareve për të fituar Europianin e Gjermanisë.

Franca dhe Anglia shihen si skuadrat favorite për të triumfuar me koeficient 4. Më pas vjen vendi organizator, Gjermania me koeficientin 6, Spanja 7 dhe Portugalia 9.

Shqipëria në fakt në shumë kompani bastesh është e vështirë që ta gjesh. Por sipas “squawka.com”, kuqezinjtë kanë koeficientin 200 për një triumf të mundshëm në “Euro 2024”, që duket në kufijtë e të pamundurës.

Për momentin jemi skuadra me koeficientin më të lart, teksa më mirë se ne është Sllovenia me koeficientin 150.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME