Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedShqiptari vret të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Shqiptari vret të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Pire – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pire të Greqisë këtë mëngjes, ku një i ri shqiptar ka vrarë partneren e tij. 23-vjeçari ka vrarë partneren e tij 19-vjeçare, ndërsa ka telefonuar autoritetet dhe ka deklaruar krimin e rëndë.

Oficerët e policisë kanë shkuar me shpejtësi në shtëpinë e çiftit dhe kanë gjetur të vdekur vajzën, ndërsa autori është dorëzuar.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e sakta të ngjarjes tragjike. Mediat greke shkruajnë i riu ishte xheloz patologjikisht për partneren e tij 19-vjeçare.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME