Sunday, July 14, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËSituata mes Eglës dhe Rikes! Hapet Zarfi i Zi, ja çfarë ka...

Situata mes Eglës dhe Rikes! Hapet Zarfi i Zi, ja çfarë ka vendosur Vëllai i Madh

“Egla dhe Rike për shkak të situatës së vështirë që jeni përfshirë, Vëllai i Madh ju dërgon në televotim, me njëra-tjetrën”, shkruhej në zarfin që u lexua nga Ledion Liço. Për publikun është i hapur votimi për banoren që duan të largojnë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME