Friday, July 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETSot dalin përgjigjet për Lotarinë Amerikane

Sot dalin përgjigjet për Lotarinë Amerikane

Ditën e sotme do të publikohet lista e fituesve të Lotarisë Amerikane. Përgjigjet e Lotarisë Amerikane DV 2025 do të dalin në orën 18:00 dhe emrat e fituese mund t’i gjeni në faqen e llotarisë amerikane në linkun dvprogram.state.gov.

Për të kontrolluar përgjigjet e Lotarisë Amerikane ju duhet të keni kodin e konfirmimit. Ju duhet ta kontrolloni vetë statusin e aplikimit duke vendosur verification number i cili duhet të fillojë me 2025. Nëse ju merrni një njoftim me anë të postës elektronike apo me postë rreth përzgjedhjes suaj në lotarinë E-DV, duhet të dini që ky njoftim nuk është i ligjshëm.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME