Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedSulmi në Kopenhagen, autori ndjek njerëzit me automatik në duar

Sulmi në Kopenhagen, autori ndjek njerëzit me automatik në duar

Në rrjetet sociale janë publikuar pamje nga momenti i tmerrshëm i sulmit me armë në qendrën tregtare të Kopenhagenit.

Në video shihen persona që vrapojnë, ndërkohë që autori i ngjarjes i ndjek nga pas me një armë në dorë.

Policia arrestoi në vendngjarje një 22 vjeçar të armatosur me armë automatike, ndërkohe që motivet e sulmit janë ende të paqarta. Megjithatë, autoritetet nuk përjashtojnë dhe pistën e terrorizmit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME