Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËTaylor Swift shpallet njeriu më intrigues i vitit 2023

Taylor Swift shpallet njeriu më intrigues i vitit 2023

Taylor Swift kryesoi listën e “Njerëzve më intrigues të vitit” të People në numrin e tyre të fundit, të botuar të martën.

Miqtë e Swift e përgëzuan për arritjet e saj profesionale, si dhe për stilin e saj të jetesës në revistë. “Kam kaluar shumë kohë me të dhe nuk kam parë askënd që t’ia bëj punët gati”, tha Aaron Dessner, frontmeni i grupit rock The National, për 33-vjeçaren.

“Kur qëndrova në shtëpinë e saj, vetë Taylor po gatuante  mëngjesin dhe darkën,” vazhdoi ai. “Ajo është  thjesht një person shumë … punëtor.” Ndërkohë, Sabrina Carpenter e quajti kompozitoren një “super yll që është vërtet e mirë në gatim”, ndërsa Hailey Williams parashikoi se ajo”sapo ka filluar” në karrierën e saj.

Nderimi i Taylor  vjen një muaj pasi Kelce mungoi në përmbledhjen e revistës “Mashkulli më se*si”. Dy herë fituesi i Super Bowl ka qenë i lidhur në mënyrë romantike me këngëtaren e “Cruel Summer” që nga shtatori, ku së fundmi ajo ka treguar mbështetjen e saj në ndeshjen e tij Green Bay Packers në Wisconsin.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME