Thursday, June 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTë shtëna me armë në Kavajë/ Vritet një person, ja kush dyshohet...

Të shtëna me armë në Kavajë/ Vritet një person, ja kush dyshohet si viktimë

Të shtëna me armë zjarri në Kavajë, vritet në një lokal një person.

Dyshohet se është qëlluar për vdekje vëllai i Armand Gosës i cili pak kohe me pare humbi jetën pas një përplasje me Altin Rexhen i vrarë edhe ky nga Gosa me thikë.

Ngjarja ka ndodhur në ambientet e një lokali

Ende nuk ka informacione të plota për ngjarjen e rëndë, por dyshohet se vrasja e sotme mund të ketë lidhje me vrasjen e dyfishtë më shumë se një muaj më parë, të Sali Rexhës dhe Armand Gosës.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor kane mberritur ne vendin e ngjarjes dhe po punojne per zbardhjen e vrasjes./syri

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: