Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTedi Blushi: Qeveria e vulëhumburit po na i nxin faqen në gjithë...

Tedi Blushi: Qeveria e vulëhumburit po na i nxin faqen në gjithë botën. Sot na futën dhe në radarin e DEA

Shqipëria i ka të gjitha mundësitë ta zhdukë narkotrafikun. Ka qytetarë të mirë dhe policë shumë profesionalë.

Por fatkeqësisht kemi dhe këtë Qeverinë e vulëhumburit që dita-ditës po na i nxin faqen në gjithë botën.

Sot na paska futur edhe në radarin e DEA-s.

Ministrat i ka nëpër burgje, dhe emri i tij lakohet nga mediat botërore si partner i McGonigal-it.

Por po i vjen fundi kësaj pune, se shqiptarët vërtet durojnë shumë, por nuk e lënë kupën e mbushur të derdhet. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME