Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËPD Patos shpall non grata Bashën, Alibeajn dhe kandidaten për krebashkiake

PD Patos shpall non grata Bashën, Alibeajn dhe kandidaten për krebashkiake

Patis – Në një mbledhje qe ka zhvilluar PD dega Patos ka dal me vendimi se Lulzim Basha, Enkelejd Alibeaj dhe kandidatja e tyre për bashkine Patos janë persona të pa dëshirueshëm për demokratët e Patosit.

Lajmin e ka bërë publik në një dalje për median kreu i kësaj dege Shezaim Ymeraj i cili ka pohuars se këtë vendim e ka marrë kryesia e kësaj dege

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME