Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTërmeti/ 20 vjeçari trëmbet në gjum, vdes duke rënë nga shkallët

Tërmeti/ 20 vjeçari trëmbet në gjum, vdes duke rënë nga shkallët

Lushnje – Një 20 vjeçar nga fshati Çinar i Lushnjes është trënbur kur ra tërmeti pas mesnate dhe duke nxituar për të dal jashtë ka rënë nëpër shkallët e banesës duke u goditur për vdekje.

Daniel Rika, 20 vjec nga Cinari i sëmurë autik gjendet i vdekur ne banese mbas termetit. Burime informacioni pohojnë se është trembur ne gjum nga termeti dhe ngrihet me vrap për të dal jasht por rrezohet neper shkallet e baneses.

Fshati Çinar bën pjesë në njesinë administrative Fier-Shegan të Lushnjes

Lushnjë

Rreth orës 01:40, në banesën e tij në fshatin Çinarë, Lushnjë, dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale shtetasi D. R., 20 vjeç, i cili është gjetur nga familjarët e tij, në dhomën e vet.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin ligjor të shkakut të humbjes së jetës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME