Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLETërmeti në Marok/ Ronaldo hap dyert e hotelit me 4 yje, ushqim...

Tërmeti në Marok/ Ronaldo hap dyert e hotelit me 4 yje, ushqim e strehim për të prekurit

Cristiano Ronaldo është ndër të parët personazhe të njohur që ka zgjedhur për të dhënë një ndihmë konkretë për të prekurit nga tërmeti në Marok.

CR7 ka hapur dyert e hotelit të tij në Marrakesh. Ata që humbën shtëpitë e tyre do të mund të vizitojnë “Pestana CR7 Marrakech” me katër yje dhe të gjejnë strehim dhe ushqim, natyrisht falas.

Ronaldo ka dhuruar para edhe për viktimat e tërmetit në Turqi 2023.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME