Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORE”The Miss Globe 2023”/ Kurorën e merr bukuroshja nga Malajzia

”The Miss Globe 2023”/ Kurorën e merr bukuroshja nga Malajzia

”The Miss Globe” u mbajt mbrëmë në Durrës dhe bukuroshja nga Malajzia, Manvin Khera rrëmbeu kurorën.

Përveç kësaj ajo ka fituar edhe “Miss Talenti”, por edhe është e para përfaqësuese e vendit të saj që fiton këtë kompeticion bukurie.

I gjithë konkursi i bukurisë ka kaluar momente të veçanta përgjatë këtyre ditëve teksa gjithçka ka triumfuar mbrëmjen e 17 nëntorit, nga Durrësi në 20-vjetorin, në bekimin e më të bukurës, “The Miss Globe”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME