Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTTifozët holandezë bëjnë copa makinën e Policisë

Tifozët holandezë bëjnë copa makinën e Policisë

Tifozët holandezë kanë shkatërruar një makinë policie gjatë incidenteve në Tiranë.

Kurse në rrugën “Mustafa Matohiti”, janë rreth 200 tifozë me shkopinj e gurë dhe po përplasen me policinë është dëmtuar një polic deri tani.

Policia i ndaloi i ktheu mbrapa se ishin nisur për në stadium para stadiumit ku janë tifozët e Romës. Situata është vënë nën kontroll ndërkohë që forcat e policisë kanë shoqëruar disa prej tifozëve problematikë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME