Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTrazirat/Policia bën thirrje: Lokalet të mbyllen

Trazirat/Policia bën thirrje: Lokalet të mbyllen

Pas akteve të dhunës që po shfaqin tifozët e ardhur nga Holanda. Policia e Tiranës i ka bërë thirrje të gjithë bizneseve që të mbyllin aktivitetin e tyre. Kjo kërkesë e policisë vjen pas trazirave dhe situatës kaotike që është krijuar në qytetet mbrëmjen e sotme nga tifozët e ardhur me rastin e ndeshjes që do të luhet në “Air Albania” mbrëmjen e nesërme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME