Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLE‘Tifozja e Milanit gjurmë në Shqipëri’, media italiane artikull për Jori Dellin

‘Tifozja e Milanit gjurmë në Shqipëri’, media italiane artikull për Jori Dellin

Modelja është shumë e njohur edhe në Itali, teksa dikur ka qenë dhe imazhi i Sportitalia. Media italiane “calciomercato.com”, i ka dedikuar një shkrim Jorit, teksa ka publikuar dhe disa nga fotot dhe videot më të mira të saj.

“E mbani mend modelen bukuroshe italo-shqiptare Jori Delli, e cila ishte imazhi i Sportitalia në të kaluarën?

Prej disa javësh ajo është në reality show-n më të ndjekur në Shqipëri, Big Brother, në versionin VIP. Dhe në mënyrë të pashmangshme, modelja e shkëlqyer, e cila mbështet Milanin, po lë gjurmë me simpatinë e saj, por edhe me bukurinë e saj.

Në të vërtetë, në një event brenda shtëpisë ajo u shfaq si “Miss Big Brother Vip” me një fustan shumë të shkurtër dhe ngjyrë argjendi që i la të gjithë pa fjalë”, shkruhet në artikull.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME