Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETToyota Yaris/ Gazetari Artan Hoxha, 4 orë në pyetje nga prokurorët belgë

Toyota Yaris/ Gazetari Artan Hoxha, 4 orë në pyetje nga prokurorët belgë

Gazetari Artan Hoxha është marrë në pyetje nga prokurorët e Belgjikës për çështjen Toyota Yaris. Vetë gazetari thotë se u pyet për 4 orë për atë që dinte për çështjen.

“Ne zyrat qendrore te Policise Gjyqesore Federale te Belgjikes. Me priten mire mor vellezer, gjynah te qahem🤣🤣🤣. Nga zyrat prej xhami te oficereve federale belg, Brukseli kishte nje pamje fantastike…

Kater ore brenda me federalet, per çeshtjen “Toyota Yaris”. Por se ç’u tha dhe se ç’u be aty brenda, as dëgjova gje dhe as mbaj mend gje… po fare, fare.

Kaq kisha….🤣🤣🤣 Edhe keta federalet e Brukselit kisha mangut, se nuk me dalin prokuroret e SPAK-ut, apo prokurorite e rretheve gjyqesore te Shqiperise!!!! Gjithsesi, me duket se me mire do te behet…” – shkroi Hoxha në Facebook.

Më herët prokurorët belgë kanë ardhur edhe në Shqipëri për këtë çështje ku kanë marrë edhe dëshminë e ish-kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fartan.hoxha.900%2Fvideos%2F3209211215991082%2F&show_text=0&width=269″ width=”269″ height=”476″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true”></iframe>

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME