Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETU godit me shishe kokës për një vajzë

U godit me shishe kokës për një vajzë

Ksamil – Zbardhen të tjera detaje nga sherri në Ksamil ku mbeti i plagosur një 37-vjeçar.

Burime bëjnë me dije se Elmir Myrdini është goditur me shishe në kokë nga Gentian Zikollari.

Shkak i sherrit dyshohet të jetë bërë një vajzë ndërsa kanë nisur hetimet nga autoritetet.

Myrdini është mjekuar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën ndërsa Zikollari po kërkohet nga policia.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME