Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedU kapën me 4 kg heroinë në makinë, burg 3 shqiptarë në...

U kapën me 4 kg heroinë në makinë, burg 3 shqiptarë në Francë

Tre shqiptarë janë dënuar para pak ditësh nga një gjykatë franceze për trafikim droge. Arrestimi i tyre është kryer në nëntor, pas një hetimi disa mujor, pasi policia ishte duke ndjekur një nga anëtarët.

Sipas mediave franceze, shqiptarët janë kapur me 4 kg heroinë dhe 1 kg kokainë në makinë, duke ardhur nga Rotendami. Ndërsa, gjatë kontrollit fizik të shtëpitë e të dyshuarve u gjetën dhe sekuestruan sasi të ndryshme droge.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME