Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedVdekja e të miturave në Patra, shënimet e vajzës: Mami ti je...

Vdekja e të miturave në Patra, shënimet e vajzës: Mami ti je e keqe

GREQI- Nuk kanë fund zbulimet në thrillerin me fëmijët e vdekur në Patras. Një shënim i ri zbulues nga Georgina që del në dritë kap ndjenjat e 9-vjeçares. Shënimi i paraqitur nga Star është shkruar me një dorë fëmijërore, e cila tregon në lehtësim marrëdhënien me nënën dhe përshkrimi nuk është aspak lajkatar për Roula Pispirigou.

Kjo pasqyron mendimet e Georgina fatkeqe ku vajza e vogël në mënyrën e saj, fëmija, u përpoq të hidhte ndjenjat e saj në letër.

Ai shkruan në mënyrë karakteristike: “Jo fshat – mami je e keqe. “E dashur mami jo” dhe ka vendosur një X në zemër, ndërsa një rresht poshtë saj thotë “egoist” dhe më pas me laps shohim një njollë.

Vdekja e të miturave në Patra, shënimet e vajzës: Mami ti je

Shenimi

Këto janë shënime të gjetura në një fletore që ajo përdorte në shkollë, ku shkruante ushtrimet e saj. E gjithë kjo, natyrisht, para episodit të madh që e çoi fëmijën në encefalopati, pasi pas kësaj Georgina nuk mundi të shkruante.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME