Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREVedat Muriqi nderohet me një murale fantastike nga tifozët e Mallorcas

Vedat Muriqi nderohet me një murale fantastike nga tifozët e Mallorcas

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës dhe i Mallorca, Vedat Muriqi është një nga idhujt e tifozëve të klubit spanjoll, ku këtë gjë e kanë treguar edhe me një mural të madh që i kanë bërë në një ndërtesë në qytet.

Tifozët e Mallorca kanë bërë katër murale për katër lojtarët kryesorë të skuadrës, dhe njëri prej tyre është edhe Vedat Muriqi. Mallorca do të luajë finalen e Copa del Rey ndaj Atheltic Bilbao, të shtunën në orën 22:00.

Image
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME