Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREVera po vjen, në bregdetin e Semanit shfaqen peshkaqenë.

Vera po vjen, në bregdetin e Semanit shfaqen peshkaqenë.

Fier – Tenperaturat e larta të ditëve të fundit kanë sjell gjallesa si peshkaqen në bregdetin e Semanit në Fier. Një i till ka rënë në rrjetat e tyre në 24 orët e fundit
Një peshkaqën ka rënë në rrjetat e peshkatarëve në bregdetin e Semanit në Fier.
Lajmi konfirmohet nga peshkatarët që i kanë bër foro e vidio por për të mos ngjallur panik sepse po vjen dhe stina e verës nuk i publikojnë.
Sipas peshkatarit mësohet se peshkaqëni ka qënë afro 80 cm i gjat dhe peshonte rrethe 7.5 kg. Ai ka rënë në rrjetat e tyre në një distancë 300 metra nga vija bregdetare.

Shikoni vidion

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME