Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËVeshja më e çuditshme e Festivalit të Filmit në Venecia

Veshja më e çuditshme e Festivalit të Filmit në Venecia

Personazhet e njohur janë ato që priten të shihen me kërshëri në Festivalin e Filmit në Venecia dhe që marrin të gjithë vëmendjen. Mirëpo së fundmi një grua e panjohur në media arriti të bëhej qendër e vëmendjes në tapetin e kuq.

Arsyeja nuk është asgjë tjetër veçse kapelja e saj e çuditshme… Gruaja u shfaq në premierën e filmit “Lubo”, e veshur me një abazhur ngjyrë rozë me detaje të varura dhe lule të ngjitura në kokë.

Identiteti i saj nuk dihet, pasi asnjë nga fotografët nuk e ka shkruar emrin e saj në përshkrimin e fotove, të cilat janë publikuar në agjencitë ndërkombëtare. Kapelja e saj, meqë ra fjala, mban logon e festivalit për edicionin e tij të 80-të.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME