Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVetëhidhet nga kati i 4 i pallatit 26 vjeçari, mister shkaqet

Vetëhidhet nga kati i 4 i pallatit 26 vjeçari, mister shkaqet

Fier – 26 vjeçari ED ka gjetur vdekjen pasi eshte vetehedhur nga kati i 4 i nje pallati ne lagjen “1Maj ” në Fier

Policia

Sot rreth orës 11:50, në lagjen “1 Maji”, Fier, dyshohet se është hedhur nga kati i katërt i pallatit, shtetasi E. D., 26 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME