Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVetëvritet në banesë 64 vjeçari nga Patosi, vuante nga diabeti

Vetëvritet në banesë 64 vjeçari nga Patosi, vuante nga diabeti

Patos – Një 64 vjeçar i martuar i cili vuante prej vitesh nga diabeti i ka dhën fund jetës duke u vetëvrarë me armë gjahu në oborrin e banesës së tij në Dukas të Patosit.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme ndërkohë që dyshohet se vuante nga stresi e depresioni për shkak të sëmundjes së diabetit për disa vjet

Burime informacioni pohuan se viktima Luan Velmishi jetonte i vetëm pasi gruaja kishte shkuar tek fëmijët qe jane emigrantë në Amerike.

Policia

Më datë 20.05.2024, rreth orës 16:45, në fshatin Dukas, Patos, dyshohet se shtetasi Luan Velmishi, rreth 64 vjeç, ka vrarë veten, në oborrin e banesës së tij, me armë gjahu të cilën e kishte me leje.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME